732 133 rady dla drużynowego wędrowników

732 133 rady dla drużynowego wędrowników

Na przełomie lat 2004 i 2005 instruktorzy hufców Szczecin i Szczecin-Pogodno zorganizowali kurs drużynowych wędrowniczych WęDKa. Każda z osób prowadzących zajęcia na kursie została poproszona o sformułowanie trzech rad dla drużynowych wędrowniczych na temat swoich zajęć.
W ten sposób powstał niniejszy zbiór stu trzydziestu trzech rad, popartych wiedzą i doświadczeniem instruktorów szczecińskich środowisk, a w kilku przypadkach uzupełniony przez naszych przyjaciół z Polski.
Liczymy, że wykorzystacie go w swojej wędrowniczej pracy.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Uwaga!

Krąg Instruktorski Poczta Harcerska Szczecin II informuje, że z dniem 18 września 2019 r. sprzedaż detaliczna w naszym sklepie internetowym zostaje zakończonaNadal będzie moża przeglądać tutaj bieżącą ofertę wydawniczą.


Wszyscy członkowie Kręgu Instruktorskiego Poczta Harcerska Szczecin II są instruktorami ZHP pełniącymi różne funkcje na wszystkich szczeblach naszej organizacji, wspierającymi pracę środowiska poprzez pracę w Kręgu i pracują również jako wolontariusze przy tworzeniu naszych wydawnictw. Obsługa sprzedaży detalicznej przekracza obecnie nasze możliwości organizacyjne, dlatego z niej rezygnujemy, kładąc nacisk na pracę instruktorską i tworzenie wydawnictw dla harcerzy.

 

Nasze wydawnictwa można zakupić w niżej wymienionych sklepach:

 

Odbiorców hurtowych w sprawie zamówień prosimy o kontakt mailowy.

Czuwaj!

Komenda Kręgu Instruktorskiego Poczta Harcerska Szczecin II